Bloem/Plant/Organisatie

 Websiteadres

 Omschrijving

Anthurium, snij/pot, produkt(ie)  www.rijnplant.nl  Groep Anthurium-kwekers
Alstroemeria, produkt(ie) www.alstroemeria.tv  Alles over de Alstroemeria
Anjerkwekers Brillianthus www.brillianthus.nl  Telersvereniging Anjers
Bromelia Kwekers www.bromelia.nl  Site van kwekers van Bromelia
Chrysant, Five Star Flowers  www.fivestar-flowers.nl  Groep van chrysantenkwekers
Chrysant, River Flowers www.riverflowers.nl  Kwekers tussen de rivieren
Chrysant, South Flowers Holland www.southflowersholland.nl  Kwekers in ZuidOost Nederland
Comfort Plant, diverse planten www.comfort-plant.nl  Groep potplantenkwekers
Curcuma, snij/pot, produkt(ie) www.kpholland.nl  Relatief nieuw produkt
Decorum Plants Kwekers www.decorum-plants.nl  Merkplanten met garantie !
DutchFlowerLink www.dutchflowerlink.nl  Van bloemschikken tot consultancy.
Ficus Forever, produkt (ie)  www.ficusforever.nl  Complete Ficus site
Gerbera, Sundance Experience www.gerberas.nl  Groep Gerbera kwekers
Gerbera, verpakking www.flowerracket.nl  Gerbera's op water, speciale verp.
Hortensia-kwekerij Angela www.kwekerijangela.nl  Verse snij-Hortensia
Kalanchoe Kwekers www.kalanchoe.nl  Site van kwekers van Kalanchoe
Kalanchoe, botanische soorten www.kwekerijdeveranda.nl  Diverse soorten Kalanchoe
Kuipplanten, produkt www.kuipplanten.com  Diverse soorten kuipplanten
Lelie, produkt(ie)  De Vries HvH www.devrieshvh.nl  Kwek. De Vries Hoek v Holland
Lisianthus Collectief www.lisianthus.org  Lisianthus kwekers
Saintpaulia Kwekers www.saintpaulia.info  Site van kwekers van Saintpaulia
Santiteam Kwekers www.santiteam.nl  De Santini specialisten
Roos, verdeling www.olijrozen.nl  Veredelaar, vermeerderaar en producent van rozen
Roos, Rosa Plaza www.rosaplaza.nl Rosa Plaza, groep rozenkwekers
Rozen, kwaliteitslabel www.florence.nl Kwaliteitslabel voor rozen; Florence Quality Group
Tulp www.tulipworld.com  Boordevol bolbloemgewassen
Zamiifolia, produkt(ie) De Vries www.devrieshvh.nl  Kwek. De Vries Hoek v Holland

 

 Groente / Fruit

 Websiteadres

 Omschrijving

Aardbei-glas,     produktie www.beekersberries.nl  Kas-aardbeien
Aardbei-natuur, produktie www.aardbeien.net  Jan Robben Aardbeien
Aardbei, handel www.fruitworld.nl  De aarbei (en "berry") specialist
Appels en peren www.blijderveen-fruit.nl  H.C. van Blijderveen Fruit
Asperges, produkt www.asperges.nl  De asperge-page
Aubergines, produkt(ie) www.purplepride.nl  Aubergine kwekers
Bananen, handel www.borgersbananas.com  Bananenspecialist
BioDynamische groenten www.eosta.nl  Ruim assortiment, spec . geteeld
Champignons, produkt, PR www.champignons.nl  De champignon-page
Champignons, produktie www.cnc.nl  Toeleverancier producenten
Champignons, handel www.bankenchampignons.nl  ChampignonGroothandel, vers
Citrus, handel, import www.nicodejong.com  Citrusspecialist
Courgette Fleur www.courgettefleur.nl  Daar moet je snel bij zijn !
Kruiden/cress, produkt(ie) www.koppertcress.nl  Verse Cress-kruiden
Paprika Oranje www.sweet-orange-bell-pepper.nl    De Oranje Paprika Vereniging
Paprika Rainbow www.rainbow-growers.nl  De Rainbow Groep
Paprika Witpunt www.paprika.nl  De witpuntpaprikasite
Paprika/Tomaat/Komk www.qualityqueen.nl  De QualityQueen kwekers
Pepers, produkt(ie) www.eminentfood.nl  Hete pepers, van 0 tot 10.
Piepers, produkt (ie) www.nivaa.nl  De aardappel compleet
Prei, handel www.rovabreda.nl  Prei groothandel
Radijs, product, consument www.radijs.eu Alles over radijs
Radijs, bos, handel www.rovabreda.nl  Radijs bos
Radijs verpakt, produkt(ie), handel www.devrieshvh.nl Verpakte Radijs
Sla-soorten, produkt(ie) www.freshfantasy.nl  Telersver., Lollo, Eik en Frisee
Spruit,Radijs,Spercieboon www.greensprout.nl  Spruit-united
Tomaat, cherry www.cherrytomaten.nl  Van Vliet Cherrytomaten
Tomaat, Delicia, handel www.norfresh.nl  Norfresh International
Tomaat "Prominent" www.prominent-tomatoes.nl  Vooraanstaande kwekers
Tomaat "Red Pearl" www.redpearl.nl  De parel onder de tomaten
Tomaat "Red Star Exotic" www.redstar-trading.nl  Rode tros-pruimtomaat
Tomaat "Red Vine" www.redvine.nl  De "Longer Life Span"  kwekers
Tomaat "Tasty Tom" www.tastytom.nl  Smaakrevolutie op stoom
Tomaat, vlees en tros www.green-nature-group.nl  Tomaten (Skyline) kwekers
Uien, produkt (ie) www.ui.nl  De uienpagina
Uien, gesneden, handel www.smitsuien.nl  Ringen en blokjes zonder tranen
Waspeen, produkt, handel www.katwijkwaspeen.nl  Van den Eijkel & ZN. BV.
Witlof, produkt www.witlof.net  Witlof from Holland

 

 Agribusiness / Organisatie

  Websiteadres

 Omschrijving

AgriHolland www.agriholland.nl  Uitgebreide agri-site, veel nieuws
AVAG www.avag.nl Platform tuinbouwtoeleveranciers
Bedrijfsschap Groente en Fruit www.bedrijfschap.com  Brancheorganisatie gr & fr handel
Bloemenburo/Flowercouncil www.flowercouncil.org PR buro bloemen en planten
Eurep Gap www.eurep.org  Certificering ivm veiligheid agriprodukten, retail en produktie
Florimark www.florimark.nl  Certificering produktie en handel sierteelt
FresQ www.fresq.nl  Overkoepelende telersvereniging
Frugi Venta www.frugiventa.nl  Handelsplatform groente en fruit
Fruitmasters www.fruitmasters.nl  Fruitveilingen op het web
Glaskracht www.glaskracht.nl Kwekende Ondernemers
The Greenery www.thegreenery.nl  Afzet en groothandel-export groenten en fruit
Greenport-ZH www.greenport-zh.nl  De agribusiness op het internet :       "Green Alley"
Groeiservice www.groeiservice.nl LTO Glastuinbouwtakorganisatie
Lets Grow . com www.letsgrow.com  Oogstprognose en teeltsturing
LTO www.lto.nl  55.000 agrarische ondernemers georganiseerd
Olsthoorn Automatisering www.olsthoorn-automatisering.nl  Software voor de kweker
Plantum NL www.plantum.nl  Veredelaars, vermeerderaars, zaad- en opkweekbedrijven
Praktijkonderzoek Plant & Omgeving www.ppo.dlo.nl  Onderzoeksinstelling Agri-Bizz
VBN www.vbn.nl  Bloemenveilingen van Nederland
Veiling Zaltbommel www.veiling-zaltbommel.nl  Afzetorganisatie AGF met klok
Veiling ZON www.veilingzon.nl  Van blauwe bosbessen tot roodlof
VGB www.vgb.nl  Verenigde Exporthandel sierteelt
Voorlichtingsburo Groente en Fruit www.groentenenfruit.nl  PR buro groenten en fruit

 

 Vastgoed  Websiteadres  Omschrijving
Housing Point International www.housingpointinternational.com Appartementen te huur
W voor Wonen www.wvoorwonen.nl Appartementen te huur
Vastgoedbelang www.vastgoedbelang.nl Belangenvereniging vastgoed
Belderbos www.belderbos.nl Makelaar o.g.
Joost F. van Vliet www.joostfvanvliet.nl Makelaar o.g.
Agterdenbosch www.agterdenbosch.nl Makelaar o.g.

 

 Transport(organisaties)  Websiteadres  Omschrijving
CARGOBOSS - van Daalen www.bosdaalen.nl  Weg, Internat., Versprodukten
Ebrex www.ebrex.com  Lucht-, weg en zeevracht
EVO www.evo.nl  De Eigen Vervoers Organisatie
Flying Flowers www.flyingflowers.nl  Luchtvracht-agent, versspecialist
KLM Cargo www.klmcargo.nl  Luchtvracht
Lufthansa Cargo www.lufthansa-cargo.de  Luchtvracht
Maersk Sealand  www.maersksealand.com  Zee, geconditioneerd, container 
Nederland Distributieland www.ndl.nl  Transport in een breder kader
Van de Put FCH www.vandeput.nl  Luchtvracht-agent,  versspecialist
Safmarine www.safmarine.com  Zee, reefer, versspecialist
Transport & Logistiek NL www.tln.nl  Wegvervoerorganisatie
G.A. van Velthoven BV www.velthoven-transport.nl  Weg, Internat., Versprodukten
A. Visbeen & Zn. BV www.visbeen.nl  Weg, Internat., Versprodukten
De Winter Transport BV www.dewintertransport.nl  Weg, lokaal, Sierteeltprodukten

 

 Energie / Milieu  Websiteadres  Omschrijving
Agro-Energy www.agro-energy.nl  Gezamenlijke inkoop energie
B&A www.beena.nl  Gas en goedkopere Groene stroom (contract 24 maanden !)
Caplare Energy www.caplare.nl  Goedkope Groene stroom
Eneco www.eneco.nl Leverancier gas, stroom en o.a. zonnepanelen
Essent www.essent.nl Energiegigant
Gas voor de Kas www.gasvoordekas.nl Infosite ivm liberalisering 
Gewasbescherming www.gewasbescherming.nl  Veel interessante links !
Glatuinbouw en Milieu www.glami.nl  Glastuinbouw en Milieu
Green Prices www.greenprices.nl  Prijsvergelijk Groene stroom (maximaal  10.000 kWh ) 
Kennisbank www.kennisbank.nl  Alles over energie
Nuon www.nuon.nl Fusie of overname ?
RWE www.rwe.nl Duitse energiereus
Stichting MPS www.st-mps.nl  Sticht. Milieu Programma Sierteelt
Westland Energie Services www.westlandenergie.nl Leverancier gas en stroom

 

 Toeleveranciers  Websiteadres  Omschrijving
Arend, van der www.arend.nl Installaties voor de tuinbouw
AVAG www.avag.nl Platform tuinbouwtoeleveranciers
Bom, PLJ www.bomgroep.nl Kassenbouwer
Bosch Inveka www.boschinveka.nl Bosch met CH, kassenbouw
Brinkman www.brinkman.nl Basisproducten kwekerij
Debets Schalke www.debetsschalke.nl Kassenbouw en installaties
Eekhout www.eekhoutbouw.nl Kas-, kantoor- en schuurbouw.
Hoeven, J.M. van der www.vanderhoeven.nl Grote en kleine kassen
Hoogendoorn www.hoogendoorn.nl Automatisering in de tuinbouw
Klimaatscherm www.klimaatscherm.nl Zoek het in de naam !
Koppert machines www.koppertmachines.nl Mechanisering in de tuinbouw
Kubo www.kubo.nl Kassenbouwer
LetsGrow www.letsgrow.com Gecontroleerde groei via internet
Metazet www.metazet.nl Hekwerk en transportsystemen
Sande, Wilk van der www.wvds.nl Installaties voor de tuinbouw
Nic Sosef www.sosef.nl Algemene toeleverancier
Olsthoorn, J www.jo.nl Kassen, goedkoper dan nieuw
Priva www.priva.nl Geautomatiseerde Klimaatbeheersing
Van der Valk www.valksystemen.nl Lucht- en scherminstallaties
Verkade beton www.verkadebeton.nl Betonvloeren voor oa de tuinbouw

 

 Uitgangsmateriaal  Websiteadres  Omschrijving
Beekenkamp www.beekenkamp.nl Voor sier- en groenteteelt
(Bio) Vitalis www.biovitalis.nl Biologisch-Dynamische zaden/stek
Enza zaden www.enzazaden.nl Zaad- en stekleverancier
Fides www.fides.nl Bloemen- en plantenstek en zaad
Grow Group www.growgroup.com Stek/plantenleverancier oa tomaat
Nickerson-Zwaan www.nickerson-zwaan.nl Zaad- en stekleverancier
Nunhems www.nunhems.nl Zaadveredelaar en leverancier
Preesman www.preesman.com Gerbera, roos, alstroemeria en chrysant
RijkZwaan www.rijkzwaan.nl Zaadleverancier groenten
Syngenta www.syngenta.nl Zaad, stek en beschermingsmiddelen
Takii www.takii.nl Groente, fruit en bloemenzaden

WEBland